Заповніть прогалини в наведених схемах реакцій , назвіть продукти реакцій NaOH + .... = Na2SO4 + .... .... + HCI =AICI3 + ... CaO+....=Ca(NO3)2+....  MgO+...=MgCo3

Заповніть прогалини в наведених схемах реакцій , назвіть продукти реакцій  NaOH + .... = Na2SO4 + ....  .... + HCI =AICI3 + ...  CaO+....=Ca(NO3)2+....   MgO+...=MgCo3
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O  сульфат натрия  Al(OH)3 + 3HCI =AICI3 + 3H2O          хлорид алюминия  CaO + 2HNO3=Ca(NO3)2+ H2O        нитрат кальция   MgO+CO2=MgCo3                             карбонат магния