Заповніть табличку:Хімічний елемент:Не.Гелій  Проста речовина Не.Гелій   Інші відомості Заполните табличку: Химический элемент: Не.Гелий Простое вещество Не.Гелий Другие сведения інертні елементи розпізнають в ________ групі, _...

Заповніть табличку:Хімічний елемент:Не.Гелій  Проста речовина Не.Гелій   Інші відомості Заполните табличку: Химический элемент: Не.Гелий Простое вещество Не.Гелий Другие сведения інертні елементи розпізнають в ________ групі, ______ підгрупі періодичної системи Менделєєва инертные элементы распознают в ________ группе, ______ подгруппе периодической системы Менделеева
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в 8 группі,підгрупа-Головна.