Заповніть таблицю.1.Музика2.Художня література3.Кінематограф4.Образотворче мистецтвоДовідка: Леонардо да Вінчі, Микола Лисенко, Богдан Ступка, Людвіг ван Бетховен, Ліна Костенко, Ганна Чубач, Джонні Депп, Джоан Ролінг, Іван Айв...

Заповніть таблицю. 1.Музика 2.Художня література 3.Кінематограф 4.Образотворче мистецтво Довідка: Леонардо да Вінчі, Микола Лисенко, Богдан Ступка, Людвіг ван Бетховен, Ліна Костенко, Ганна Чубач, Джонні Депп, Джоан Ролінг, Іван Айвазовський.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Музика: Микола Лисенко, Людвіг ван Бетховен. Художня література: Ліна Костенко, Ганна Чубач, Джоан Роулінг. Кінематограф: Богдан Ступка, Джонні Депп. Образотворче мистецтво: Леонардо да Вінчі, Іван Айвазовський.