Зат есим дегенимиз не ? Мерлен мектеп ауласында ойнап жур.Асия қызық китап окып ту?

Зат есим дегенимиз не ? Мерлен мектеп ауласында ойнап жур.Асия қызық китап окып ту??.Зат есимди тап.Менин отбасым тақырыбына метинкура.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зат есым заттын атын былдыреды Кым? Не? сурагына жауап береды Зат есым "Мектеп(Не?)" "Мерлен(Кым?)" "Асия(Кым?)" "Кытап(Не?)" А последнее задание нужно составить топик "Моя семья" если отправите мне топик на русском я смогу его перевести.