Затранскрибуйте слово людськість та виконайте його фонетичний розбір.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[л'уд'с'к'іс'т'] - наголос на у, к - звук не м"який, а напівпом"якшений (познач. апострофом). Люд-ськість - 2 склади: 1 - закритий, наголошений, 2 склад - закритий, ненаголош. [л'] - пригол., сонорний, м"який [у] - голосний, наголош. [д'] - пригол., дзв.,  м"який  [с'] - пригол., глухий,  м"який [к'] -  пригол., глухий, напівпом"якшений [і] - голосний, ненаголош. [с'] - пригол., глухий,  м"який [т'] - пригол., глухий,  м"який 10 букв, 8 звуків.