Зацікавлено М. Коцюбинський вивчає життя, побут і мову мол­даван, пише про них оповідання..

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У червні 1892 року Михайло Коцюбинський виїжджає до Молдавії у складі комісії по боротьбі зі шкідником винограду — філоксерою. Зацікавлено вивчає він життя, побут і мову молдаван, пише про них оповідання «Для загального добра», а з життя татар — «В путах шайтана», «На камені», «Під мінаретами».  оно?