Завдання 1-4 українська мова 10+5 б ПОМОГИТЕ!!!!!(2 задания дам 20 баллов ) 1.Прочитай вірш .поясни вживання розділових знаков. - Прокидайтесь! Ех ви, Соні!- Помідори каже сонях.- Де цибуля ? Де часник ? Де гарбуз пузатий зн...

Завдання 1-4 українська мова 10+5 б ПОМОГИТЕ!!!!!(2 задания дам 20 баллов ) 1.Прочитай вірш .поясни вживання розділових знаков. - Прокидайтесь! Ех ви, Соні!- Помідори каже сонях.- Де цибуля ? Де часник ? Де гарбуз пузатий зник? Поховались у горох. Ох-ох-ох! 2.прочитай текст. Які речення за метою висловлювання в ньому використано?Поясни розділові знаки. КИСЛИЧКА Знаєте,дітки, що? Ви ніколи не плачте! А то раз одна дівчинка гуляла в лісі з братиком,посварилась і гірко заплакала. Сльози кап-кап та на землю, та на насіннячко, що там лежали. Такі гіркі сльози!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) Знаєте,дітки, що? - питальне речення Ви ніколи не плачте! - спонукальне А то раз одна дівчинка гуляла в лісі з братиком,посварилась і гірко заплакала. (кома ставиться між одорідними присудками) Сльози кап-кап(звуконаслідувальні слова пишуться через дефіс) та на землю, та на насіннячко, що там лежали. - розповідні речення  Такі гіркі сльози! - окличне  (Оклична інтонація на письмі передається за допомогою знака оклику)