Завдання на повторення теми: «Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія» 1. Від поданих слів утворити нові, змінюючи першу літеру. Увести їх у речення з однорідними членами, вставними словами, звертаннями. Нора, замет, білка, пі...

Завдання на повторення теми: «Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія» 1. Від поданих слів утворити нові, змінюючи першу літеру. Увести їх у речення з однорідними членами, вставними словами, звертаннями. Нора, замет, білка, пічка, гадати, калина, півень.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Нора-гора. Я на гору круту крем’яную буду лазити  кожного  дня. 2.замет-намет.Коли  вінбув  в  наметі  він  чув   звуки неба,моря, птахів і  землі. 3.білка-гілка.Гілка є  на  кожному  дереві  на  і  на  груші,і  персику,і  яблуці,і  сливі. 4.пічка-річка .Існує поділ річок за джерелами живлення снігове, дощове, ґрунтове, льодовикове. 5.гадати-падати.Падають   всі  малі ,старі , дорослі. 6.калина -малина.У лісі росла рожева і соковита малина. 7.півень-рівеньНа  новий  рівень  знань  перейшов і Олег і  Ольга.