Завдання спиши ту строфу вірша,яка містить однорідні члени речення,виражені прислівниками. Плакуча верба на ставу полоще сріблясту листву і тихо та сумно щомить на вітрі шумить. Учора стояло іх три, ошатні красуні-сестри. Сьщго...

Завдання спиши ту строфу вірша,яка містить однорідні члени речення,виражені прислівниками. Плакуча верба на ставу полоще сріблясту листву і тихо та сумно щомить на вітрі шумить. Учора стояло іх три, ошатні красуні-сестри. Сьщгодні зосталась одна, тому і плакуча вона, тому і сумна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"І тихо та сумно щомить"-саме цей рядок потрібно виписати