Завершіть речення: Історія як предмет вивчає.... Істориками називають..... Я вважаю, що професія історика важлива тому, що...... Будь ласка допоможіть!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Історія як предмет вивчає минусе людей Істориками називають людей яки вивчають историю Я вважаю, що професія історика важлива тому, що вона розповидаэ все що було в минулому