Завод  мав щодня   випускати  для  замовника   по 167  верстатiв.  за  робочий  тиждень  (5 ДНIВ)  ВIН   ВИПУСТИВ 910   ВЕРСТАТIВ.   Ск. верстатiв ВИПУСТИВ  ЗАВОД    ДЛЯ  ВIЛЬНОГО ПРОДАЖУ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скільки верстатів мав випустити завод за 5 днів? 167·5=835 Скільки верстатів випустив завод для вільного продажу? 910-835=75 Відповідь:75 верстатів