Завтра в мами день народження. Мітру хоче подарувати їй щонайкращі квіти. Але хто знає, які з них найкращі? - Піду-но я до бджілки,- сам собі сказав Мітру. - Адже вона всі квіти знає. Прокинувся він рано-ранесенько, щоб застати...

Завтра в мами день народження. Мітру хоче подарувати їй щонайкращі квіти. Але хто знає, які з них найкращі? - Піду-но я до бджілки,- сам собі сказав Мітру. - Адже вона всі квіти знає. Прокинувся він рано-ранесенько, щоб застати бджілку вдома. А вона вже сиділа на квіточці перед своєю хаткою і вмивалася краплинкою роси..... Пофантазуй, як можна продовжити цю розповідь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
він прийшов привітався і розпитав усе про квіточку....вона допомогла йому вибрати і мітру дуже зрадів. ПІШОВ І ШВИДЕНЬКО НАЗБИРАВ КВІТИ. МІТРУ ВИРУШИВ ДОДОМУ І ПОДарив мамі квіти. мама дуже зраділа...міцно обійняла і поцілувала свого синочка!