Зделайте разбор мен фотосуретші сен сіз ол біз сендер сіздер олар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен фотосуретшімін                          біз фотосуретшіміз сен фотосуретшісің                            сендер фотосуретшісіңдер сіз фотосуретшісіз                              сіздер фотосуретшісіздер ол фотосуретші                                   олар фотосуретшілер