Здійснити перетворення: олеїнова кислота - триолеїн - гліцерин

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
CH2-OH                                 CH2-OOCC17H33                                |                                             | CH-OH   +3C17H33COOh =     CH-OOCC17H33     +3H2O |                                             | CH2OH                                  CH2-OOCC17H33           CH2-OOCC17H33                              CH2-OH  |                                                        |  CH-OOCC17H33      + 3NaOH =          CH-OH     +3C17H33COONa  |                                                        |  CH2-OOCC17H33                              CH2-OH