Здрасти!Очень нужен режим дня на казахском языке...Без всяких секций...ОБЫЧНЫЙ РЕЖИМ ДНЯ ДЛЯ ШЕСТИКЛАССНИКА.ПЛИЗЗЗЗ...,.....

Здрасти! Очень нужен режим дня на казахском языке...Без всяких секций...ОБЫЧНЫЙ РЕЖИМ ДНЯ ДЛЯ ШЕСТИКЛАССНИКА.ПЛИЗЗЗЗ...,.....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ұйқыдан тұру жуыну төсек жинау киіну шәй ішу сабаққа бару сабақтан келу жуыну шешіну түскі ас ішу демалу сабақ оқу далаға шығу теледидар қарау кешкі ас ішу компютерде отыру ұйықтау