Здравствуйте, помогите пожалуйста .Составьте диалог .Весеннего дня вы гуляете в городском парке .Вас поразило буйство зелени, цветов .Расскажите о своих чувствах однокласснику .Используя предложения с обособленными согласованны...

Здравствуйте, помогите пожалуйста .Составьте диалог .Весеннего дня вы гуляете в городском парке .Вас поразило буйство зелени, цветов .Расскажите о своих чувствах однокласснику .Используя предложения с обособленными согласованными определениями
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вже відійшли люті морози, і на всьому відчувається подих весни. На вулицях розтанули останні острівці снігу. Під весняними променями запарувала земля. Настала весна – найщасливіша пора для всіх людей. Все оживає, прокидається від зимового сну. На деревах з’являється листя, розпускаються квіти. Тепло, сонячно, радісно. Весняний настрій, вже не хочеться сидіти вдома, хочеться вийти на вулицю і гуляти, насолоджуватися цією прекрасною порою.