ЗДРАВСТВУЙТЕ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА: Як зробити синтаксичний розбір речення:Робітники хотіли іти на заробітки на степи або на Басарабію ЗАРАНИЕ СПАСИБО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Робітники(підмет)    хотіли іти(присудок)    на заробітки(обставина)    на степи(обставина)    або     на Бесарабію(обставина) --- Двоскладне, поширене, повне. розповідне, ускладнене однорідними обставинами.