Здравствуйте.Помогите разобрать слова за будовой. Вузький,зелений,осінній,побілив,переводити,носити.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вузь (корінь) -к- (суфікс) -ий  (закінч.( Зелен (кор.) -ий - (закінч.) Осін (кор.) -н- (суфікс) -ій (закінч.) По- (префікс)  -біл- (кор.) -ив (суф.) Пере- (преф.) -вод- (кор.) -и- (суф) -ти (закінч.) нос- (корінь) -и- (суф.) -ти (закінч.)