Зергерлік бұйымдар(негізінен сәндік безендіру заттары)-асыл металдарды(жез,мельхиор т.б.) қорытудың,олырдың бетіне,алтын,күміс,жолатыдың:көп жағдайда қымбат тастармен,эмальмен т.б. безендірудің нәтижесінде алынатын бұйымдарПере...

Зергерлік бұйымдар(негізінен сәндік безендіру заттары)-асыл металдарды(жез,мельхиор т.б.) қорытудың,олырдың бетіне,алтын,күміс,жолатыдың:көп жағдайда қымбат тастармен,эмальмен т.б. безендірудің нәтижесінде алынатын бұйымдар Переведите срочно, пожалуйста!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
маржан тас,жақұт,інжу