Жаңа достар әңгімесіндегі кейіпкерлерге мінездеме жазу керке Кейіпкерлер:Шеген,Бораш,Қайырғали, Мария апай. Өтінем көмек тесініздерші өтінемін Зарание Спасибо !!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шеген оте бауырмал,кайсар мынезды,оте шапшан,тык мынезды жане озгелермен тез тыл табысады.................... Бораш акылды,мантаншактыгы да бар,онерлы бала.... Кайыргали жуас,анкау,уадеге берык бала............................... Мария апай оте мейырымды,ашык- жаркын, кысы.