Жабеня може пофарбувати паркан завдовжки 300м, за 6 днів,а Кіт може зробити це у два рази швидше.За скільки вони пофарбують паркан,працюючи разом?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кіт пофарбує паркан завдовжки 300м за 3 дні, тому що він це може зробити у два рази швидше 6:2=3 дні. Визначемо за скількі кожен з них пофарбує паркан за один день. Жабеня за один день пофарбує 300:6=50 метрів паркану. Кіт за один день пофарбує 300:3=100 метрів паркану. Визначемо скількі метрів паркану вони пофарбують за один день 50+100=150 м. Всього паркан має 300 метрів, виходить що вони пофарбують паркан за 300:150=2 дні