Жага до життя, міні-твір на тему перемагають лише сильні, максимум 10 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лише найсиліньші могуть перемогти. Адже сила проявляється не тільки в фізичних можливостях, а й в моральних якостях людини. Залишившись людиною ви ніколи не втратите ту саму жагу до життя, яка боротиметься за своє існування до останньої секунди.Втративши свою людяність Біл поставив цінність золота вищою за власне житття і втратив його до останнього берігши цінний метал. Покинувши товариша Біл в першу чергу позбавив себе можливості легше, впевненіше та безпечніше дістатись додому та прирікши себе на смерть. А от його покиуутий друг й справді обізнано та правильно зробив вибір між золотом та життям. Він доостаннього ніс з собою рушницю не через жадібність, а через те, що розумів, що вона може знадобитись йому в подальшому пошуку їжі. Тож опинившись в екстримальній ситуації слід зробити правильний вибір на користь збереження свого життя.