Жана создермен танысып соз тiр кестерiн курандар Улгi :жутка-жутка жейде Жутка-тонкий Кокыл-мусор Желiнген-съеденный Козi шалу-взглянуть Обал-жалко,грех Тою-наесться Молшер-здесь:норма Табет-аппетит Кадерлеу-уважать Ысырап-рас...

Жана создермен танысып соз тiр кестерiн курандар Улгi :жутка-жутка жейде Жутка-тонкий Кокыл-мусор Желiнген-съеденный Козi шалу-взглянуть Обал-жалко,грех Тою-наесться Молшер-здесь:норма Табет-аппетит Кадерлеу-уважать Ысырап-растрата
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
жука койлек кокыс жашиги желинген алма тойып ишу молшерден коп табет ашу ананы кадирлеу