Жартівлива розповідь про те як ми готувалися до контрольної роботи

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну вот. Ми с друзями зібралися писля школи у Ліни вдома. Повсідалися хто куди: Даша за стіл, Ліна з Мариною на диван, Паша на піл і Олександр на ліжко. Спочатку ми повторювали ₴15-16. Потім Паша розповів анекдот, та всі смілися так, що у Ліни трохи заболів живот від сміху. А потім тренувалися писати букви які ми погано писали. Та попивали чай. І всі залишилися ночувати у Ліни. На наступний ранок все повторили та рано з ранку пішли гуляти. Вот что придумал:)