Жедел керек болып тұр көркем әдебиетттен төлеу сөзге 5 сөйлем керек.Өтінем көмектесіп жіберініздерші.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Нуржан озинин судан коркатынын айтты 2)Али маган аялдамада автобус кутип турганын айтты 3)Мугалим бугин ата-аналар жиналысы екенин айтты. 4)Айжан далага ойнауга шыккысы келгенин ата-анасына айтты. 5)Абай Кунанбаев бес асыл ис талап, енбек, терен ой, канагат, рахым екенин айтты.