Жеті ай бойында ас тұзын беретін хлорлы натрий өндіріледі разобрать по сказуемым и т.д помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
өндіріледі (не істейді?)- баяндауыш                                                                       натрий (не өндіріледі?)- бастауыш  хлорлы (қандай натрий) - анықтауыш жеті ай бойында (қашан) - пысықтауыш этого точно незнаю ас тұзын беретін ( қандай натрий өндіріледі) - анықтауыш    аааа остальные правильно 90%