Жіктеңдер. Мен хаттарға файлдарды тіркедім. Сен Сіз Ол Біз Сендер Сіздер Олар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сен хаттарга файылдарды тиркедин Сиз хаттарга файылдарды тиркединиздер Ол хаттарга файылдарды тиркеди Биз хаттарга файылдарды тиркедик Сендер хаттарга файылдарды тиркединдер Сиздер хаттарга файылдарды тиркединиздер Олар хаттарга файылдарды тиркеди