Життєва ситуація Ваша подруга хоче пересадити кімнату рослину, але не знає, як це правильно зробити. Скласти невеликий опис дій(3-4 речення)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спочатку треба підготувати горщик у який пересаджуємо, потім на дно горщика насибати маленькі камінці чи керамзит та засипати невеличким шаром ґрунту. Добре полити рослину, щоб вона краще "відстала" від старого горщика. Потім почистити корінчики палицею, варто це робити обережно. Потім рослину встановлюємо у новий горщик та засипаюємо землю до стебла. Вітаю ваш вазон пересаджено)