Життя остапа і соломії в закріпаченному селі(Дорогою ціною)8 клас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кохання соломії до остапа було сліпе і безмежне, тому вона не бачила усіх проблем які їх оточували. вона не оплакувала свої пишні коси, а раділа, що втративши їх вона може бути поруч з коханим.остап ж навпаки, намагався знайти прихисток, гроші, щоб Соломія ніколи не пошкодувала що втекла з ним. Їхнє життя було непередбачуваним, інколи навіть нереалістичним, адже такі пригоди та перепони які траплялися на шляху молодих  закоханих, не побачиш навіть у сучасним мелодрамах. але оскільки їхнє життя було суцільною пристрастю, коханням та любові один до одного, вони були найщасливішими, незважаючи на деякі нюанси