Жук сонечко зовсім не схожий на коровку, а його називають божою корівкою. Це тому, що він, як і корова,... А.дає "молоко" б. мукає. в. довго розжовує їжу. Г. харчується лише травою. д. має довгі вії.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) дає "молоко" Коли ми держали в руках сонечко, воно лякалось, потім улетало, а в нас залишалось на руці дивна речовина - це молоко. Коли сонечко лякається воно дає молоко.
Гость
дое молоко як карова