Жуль Верн у подорожі на місяць так описує поведінку води з внутрішніх стінок вода переходила на зовні і ростікалася по них оповиваючи кастрюрю товстим водяним шаром кіпятити воду у таких умовах було не можливо. що порадив герой...

Жуль Верн у подорожі на місяць так описує поведінку води з внутрішніх стінок вода переходила на зовні і ростікалася по них оповиваючи кастрюрю товстим водяним шаром кіпятити воду у таких умовах було не можливо. що порадив герой роману щоб вода не виповзала на зовні? А:змішати воду з олією. 2:змастити кастрюли жиром із середини. 3: змастити кастрюлю жиром і з зовні в середині. 4: змастити кастрюлю жиром із зовні. 5:накрити посудину кришкою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.Б Робимо колосок, правда ж?)