Жуль Верн у "Подорожі на Місяць" так описує поведінку води:"З внутрішніх стінок вода переходила на зовнішні і розтікалася по них, оповиваючи каструлю товстим водяним шаром. Кип’ятити воду у таких умовах було неможливо".Що порад...

Жуль Верн у "Подорожі на Місяць" так описує поведінку води:"З внутрішніх стінок вода переходила на зовнішні і розтікалася по них, оповиваючи каструлю товстим водяним шаром. Кип’ятити воду у таких умовах було неможливо".Що порадив герою роману, щоб вода"не виповзати" назовні? А.Змішати воду з олією Б.Змастити кастрюлю жиром зсередини В.Змастити кастрюлю жиром і ззовні, і зсередини Г.Змастити кастрюлю жиром ззовні Д.Накрити посудину кришкою
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б.ЗМАСТИ КАСТРЮЛЮ ЖИРОМ ЗСЕРЕДИНИ (КОЛОСОК)