Журавлі вісоки пролитають, ледве видно птахів із землі. журавлів я з вирію стрічаю і прошу перо у журавлів. Ставши над Дніпром зеленооким, ставши над усміхненим Днипром, я прошу перо у нив високе, пиднебесне в них прошу перо. Х...

Журавлі вісоки пролитають, ледве видно птахів із землі. журавлів я з вирію стрічаю і прошу перо у журавлів. Ставши над Дніпром зеленооким, ставши над усміхненим Днипром, я прошу перо у нив високе, пиднебесне в них прошу перо. Хай з небес перо високе кинуть, хай мене благословлять крилом, щоб писалось слово журавлине журавлиним звідало політ, та завжди із вирію вертало до святої отчої землі... виписать из них епітет метафори
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вiсоки Ледве Вирiю Прошу Хай Дальше сам думай :D
Гость
Епітети:Дніпром зеленооким,Усміхненним Дніпром,Перо високе,Слова журавлине,Святої отчої землі Метафори:Журавлі високі прилітають,Перо високе кличуть, Благословят крилами