Зі складу вивезли вугілля на 15 автомобілях , по 3 тонни на кожному . На складі залишилося 60 тонн вугілля .Про що дізнаємося , якщо знайдемо значення поданих виразів??????????????? Допоможить будь ласка!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)15*3=45(т.)- всього вивезли вугілля зі складу: 2)60=45=105(т.)-вугілля було на складі спочатку. Відповідь: на складі було 105 тонн вугілля