Зі словами, що позначають кількість (п'ять,дев'ять,двадцять тощо.)і поданими іменниками склади словосполучення і запиши. Будинок,парасолька,оповідання,відро,дерево,дівчинка,вікно,двері,сосна,дошка,гривня,учень,парта.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
п'ять будинків дев'ять парасольок двадцять оповідань і далі у тому ж дусі
Гость
двадцять три будинки дві парасольки одне оповідання три відра шість дерев чотири дівчинки одні двері шість сосен одна дошка двадцять гривень тридцять два учня шістнадцять парт