Зі словом "барвінок" скласти 4 речення та поширити їх такими словами: росте, вічнозелений, у,  саду,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У моєму саду ростуть вічнозелені квіти та барвінки.  (це якщо  потрібно в одному речені зі всіма словами) у лісі цвіте багато барвінків. а ви знаєте що барвінок- це вічно зелена квітка. росте барвінок дуже повільно, і мені дуже приємно дивитись на ньго. у бабусиному саду росте багато барвінків. написала подякуй