Зима-літо, добро...,радість...,сила...,спокій...,холод...,суша...,сухий...,гора...,ніч...,ранок...,південь. До поданих слів добери протилежні за значенням і запиши. Познач корінь і закінчення у словах.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добро-зло, радість-сум, сила-слабкість, холод-тепло, сухий-мокрий, ніч-день, ранок-вечір, південь північ