Змініть слова й доберіть спільнокореневі,в коренях яких чергувались би приголосн

Змініть слова й доберіть спільнокореневі,в коренях яких чергувались би приголосні звуки. Дорога,свекруха,ріг,книга,заслуга,муха,фартух,рух,молоко,голка. Зразок: Лопух - лопушок, у лопусі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорога-доріжка, на дорозі.Ріг-ріжок, за рогом.Книга-книжка, у книзі.Заслуга-по заслузі.Свекруха-свекрусі.Муха-мушка, на мусі.Фартух-фартушок, у фортусі.Рух-рушати, у русі.Молоко, молочко у молоці.Голка-голочка, на голці.