Змінити розповідальні речення на спонукальні.                                                                  1. Галинка полиавла квіти. 2. Мама купила мені книжку. 3. Тато навчив мене плавати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Галинка, полий квіти! 2. Мамо, купи мені книжку! 3. Тато, навчи мене плавати!
Гость
Галинко, полий квіти. Мамо, купи мені книжку. Тато, навчи мене плавати