Змины текст такым чыном,щоб подии видбувалися в минулому часи. текст Біля моєї хати цвітуть мальви.Вузенька стежка біжить до криниці.Там росте калина,шумить молоденька тополя.За хатою цвітуть вишні і яблуні.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біля моэї хати цвіли мальви. Вузенька стежка бігла до криниці. Там росла калина, шуміла молоденька тополя. За хатою цвіли вишні і яблуні.