Зміст вірша В. Самійленка "Ельдорадо" не відповідає словниковому значенню його назви, бо..... Помогите ответить!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У вірші, назва "Ельдорадо" асоціюється з міфічною країною золота. Назва «Ельдорадо» перекладається з іспанської як міфічна країна золота та дорогоцінного каміння. Саме назвою автор хотів виразити свою саркастичну думку та абсурдність і суть сучасності, яку описав. Адже ідея твору висміювання трагічної реальності Росії (Ельдорадо), скутої кайданами неволі, народними злиднями, соціальною та національною несправедливістю.