Змоделювати телефонну розмову до приймальної комісії ,куди ми хочемо поступати ( дізнатися все , що нас цікавить ) Діалог тобто
Ответ(ы) на вопрос:
- Доброго дня! - Доброго дня! - Ви б не могли мені підсказати коли відбудеться засідання? - Так,звісно! Засідання відбудеться 30.05.2013 о 14.05. - Дякую! допобачення! - Допобачення