Значення фразеологізмів:заговорювати зуби, говорити крізь зуби, як без рук, легка рука, майстер на всі руки, умивати руки.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
заговорювати зуби - відволікати від головної теми розмови говорити крізь зуби - говорити неохоче або невиразно, ледве розтуляючи рот як без рук - безпорадний стан людини, скрутне становище легка рука - людина, яка має гарну вдачу, все робить з легкістю майстер на всі руки - дуже працьовита та вміла людина умивати руки - кидати якусь справу