Значення фразеологізму Блукати потемки, заходити здалеку, дерти втридорога, триматись осторонь, узяти голіруч Helllpppp meeee!!
Ответ(ы) на вопрос:
Блукати потемки – щодо людини, яка збилася з правильного життєвого шляху Заходити здалеку – почати говорити з самого початку Дерти втридорога – поставити ціну значно вищу , ніж вона є Триматись осторонь – не приймати безпосередньої участі в чомусь Узяти голіруч – самостійно, без зброї чи допомоги