Значення і походження фразеологізмів: ахіллесова п'ята, домоклів меч, мідасів суд, слуга Мельпомени, спочивати на лаврах, сізіфова праця, авгієві стайні. ??????

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ахіллесова п'ята - слабке місце людини, дамоклів меч - небезпека, мідасів суд - суд неука, слуга Мельпомени - актор,   спочивати на лаврах - насолоджуватися успіхом, сізіфова праця - нескінченна робота,  авгієві стайні - забруднене місце. Всі фразеологізми походять з грецької міфології.