Знайди іменники, визнач їх рід. Запиши іменники середнього роду в називному й орудному відмінках. Посадить надумав заєць Моркву і купусту, Щоб не густо, щоб не пусто Виросла капуста. З грядки заєць викідав Камні і коріння, Бо к...

Знайди іменники, визнач їх рід. Запиши іменники середнього роду в називному й орудному відмінках. Посадить надумав заєць Моркву і купусту, Щоб не густо, щоб не пусто Виросла капуста. З грядки заєць викідав Камні і коріння, Бо коріння і каміння Виглушать насіння.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Заєць камні коріння насіння капуста заєць чоловічий рід камні середній коріння жіночий насіння жіночий капуст жіночий   КАМНІ в називному камінь в орудному камнем