Знайди слова , які заховалися В реченнях 1.Україна - моя рідна земля. 2.Влітку діти збирали гербарій 3.рибалка закинув вудочку 4.люди повинні берегти природу. 5.нам купили новий телевізор. 6.бабуся берегиня нашого роду 7.козак...

Знайди слова , які заховалися В реченнях 1.Україна - моя рідна земля. 2.Влітку діти збирали гербарій 3.рибалка закинув вудочку 4.люди повинні берегти природу. 5.нам купили новий телевізор. 6.бабуся берегиня нашого роду 7.козак- український войн 8. малюк вивчає азбуку .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що потрібно зробити скажуть чатільней