Знайдіть і виправте помилки. Поясніть, які норми сучасної укра- їнської літературної мови порушено в поданих словосполученнях.У відповідності до ст. 10 Конституції України; згідно чинного законо- давства; у залежності від ухвал...
Знайдіть і виправте помилки. Поясніть, які норми сучасної укра-
їнської літературної мови порушено в поданих словосполученнях.
У відповідності до ст. 10 Конституції України; згідно чинного законо-
давства; у залежності від ухвали; по відношенню до представників бізнесу;
не дивлячись на протести; у порівнянні з минулим місяцем.
Вірна відповідь; приймати (прийняти) міри; тимчасово призупинити
співпрацю з партнером.
Існуюче законодавство; існуючі ціни; виконуючий обов'язки директо-
ра; страйкуючі на майдані люди; з наступаючим Новим роком; головую-
чий (зборів, засідання); організуючий центр; відстаючий учень; біжучий
рядок
Ответ(ы) на вопрос:
Залежно від ухвали, порівнюючи з минулим місяцем, теперішні ціни, теперішне (діюче) законодавство, з Прийдешнім Новим Роком, голова зборів, відсталий учень, рухомий рядок,
Все що знаю, вибач. що так мало.