Знайдіть іменники Випиши ці іменники, поставивши їх у початковій формі, а поряд через риску зазнач форми цих іменників у давальному і місцевому відмінках однини. 1. Різнобарвне коромисло через річку повисло. 2. Ішли чоловік і ж...

Знайдіть іменники Випиши ці іменники, поставивши їх у початковій формі, а поряд через риску зазнач форми цих іменників у давальному і місцевому відмінках однини. 1. Різнобарвне коромисло через річку повисло. 2. Ішли чоловік і жінка вулицею . Коли вони підходили до своєї домівки, побачила їх у вікно дитина і гукнула: "Добрий день вам, татусю й матусю!". Одначе то не був їхній син. Хто ж то був? 3. Ішло дві матері, дві дочки, й онука. Скільки було всіх людей?4. Не побачиш його, не торкнешся ненароком. Ані вухом не почуєш,лише носом ти відчуеш.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. коромисло - коромислу, на коромислі;     річка - річці, у річці 2. чоловік - чоловіку, у чоловіці     жінка - жінці, на жінці     вулиця - вулиці, на вулиці     домівка - домівці, у домівці     вікно - вікну, на вікні     дитина - дитині, на дитині     день - дню, у дні     татусь - татусю, на татусю     матуся - матусі, на матусі     син - сину, на сину 3. матір - матері, на матері     дочка - дочці, на дочці     онука - онуці, на онуці     люди - людям, на людях 4. вухо - вухові, на вусі     ніс - носу, на носі