Знайдіть найбільше та найменше значення функції [latex]y=x- \frac{1}{3} x^{3} [/latex] на відрізку [-2;0]
1) sinx=0
x=πn, n∈Z
2) sinx=1
[latex] x^{} = \frac{ \pi }{2} +2 \pi n[/latex] , n ∈ Z
3) sinx=-1
x= - [latex] x^{} = \frac{ \pi }{2} +2 \pi n[/latex] , n ∈ Z
4) cosx=0
x= [latex]x= \frac{ \pi }{2} + \pi n [/latex] , n∈z
5) cosx=1
x=2πn , n∈z
6) cosx=-1
x=π+2πn, n∈z